IQOS 3 Duo Limited Edition

Ek bilgi

SKU: c6d32d2328f8

1,990.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

IQOS 3 Duo Limited Edition Sınırlı Versiyon

IQOS Duo 3 Limited Edition, şirketin prensip edindiği ve çıkarmış olduğu her yeni üründe farklı ve sınırlı ürettiği cihazlardan biridir. Türkiye şartların da dileyen ve isteyen birçok klasik içicilerin buharlı yöntemle daha rahat nefes aldıklarını söyleyebiliriz. Burada amacınızın her ne kadar sigarayı bırakmak istiyor olduğunu bilsek de buharlı ürünlerin daha az zararlı olduğunu bilmenizi isteriz. Sınırlı sayıda üretilen ve oldukça popüler olan bu ürünün bazı özellikleri göz önünde bulundurulduğun da karşılaştığınız iqos 3 duo fiyat farkına emin olun eş değer diyebilirim.

IQOS 3 DUO Limited fiyatı, Bu cihaz modeli şu anda kampanya kapsamın da olduğundan dolayı indirimli olarak 1.600 TL’E satılmaktadır. Bildiğiniz üzere şartlarına ve fiyatına göre oldukça kullanışlıdır. Gün içerisinde bulunduğunuz ortam ya da sürekli dolaşıyor anlık şarj sorunu yaşıyorsanız kullanabileceğiniz ideal cihaz modelidir. Üretimde olan ve su anda satışı sunulan diğer cihazların üstünde bir cihaz olmayı başarmıştır.

IQOS 3 Duo Limited Edition Özellikleri

HeatControl Sistemi ile geliştirilen bu cihazın küçük ve daha minimal görüntüsü ile kullanıcıları cezbetmeyi başarmıştır.  Burada sunulan bu cihazın en göze çarpan durumu sanırım sizlerin de dikkatini çeken rengi olmuştur. bir önceki versiyonuna nazaran bu cihazda geliştirilen bir çok yeni sistem mevcuttur.

ILUMA PRİME+TEREA KAMPANYASI

Duo 3 Limited Edition Boyut:

Tutucu:
Dia: 14.42 mm
Yükseklik: 92.27 mm
Cep Şarj Cihazı:
Genişlik: 46.3 mm
Derinlik: 22.88 mm
Yükseklik: 114.68 mm

IQOS 3 Duo Limited Edition İçindekiler:

1 Adet 3 Duo Limited Edition Pocket Şarj

1 Adet IQOS Temizleme Aparatı

1 Adet USB Kablosu

1 Adet IQOS Adaptorü

1 Adet Kullanım Kılavuzu

Not: Duo serisinin diğer cihazlarından farklı olarak özel kılan ProtectPlus ™ sistemi ile geliştirilmiştir. Geliştirilen manyetik, titreşim uyarısı diğer 2.4 Plus cihazına göre %30 daha güvenilir ve hızlı aktif edilebilir.

Kaynak: https://www.esigaraduman.com/

Siparişleriniz

Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Vozolürünleri'nden Güven

içerisinde satın alabilirsiniz.

Haftanın İndirimli

Ürünleri Her zaman mevcuttur.

Hafta içi

09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

Bize 7/24

Mesaj atabilirsiniz.