İQOS İLUMA ONE

Ek bilgi

SKU: e06be484dafa

1,950.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

IQOS ILUMA ONE Kullanımı

IQOS ILUMA ONE, Çağımızda artık farklı üstün özelliklere sahip olan teknolojik ürünlerinden biridir.. Özel tasarım ürünlerinden biri olmayı başaran ıluma one oasis, yorumlarını ve deneyimlerini inceleyebilirsiniz. İlk kez ürünü kullanacak kişilerde özellikleri hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak istemektedir.

Son zamanın en iyi ürünlerinden biri olarak tütün kullanıcılarına kolaylık sağlayan İQOS İluma, kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. Öyle ki ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren kaliteyi de hissetme şansına sahip olacaksınız. Ürünün en çok ön plana çıkan yanlarından biri de bıçaksız ısıtma özelliğine sahip olmasıdır. Bıçaksız şekilde ısıtıyor olması temizlik yapılmasını ortadan kaldırmaya neden olmaktadır.

Kullanıcılar için arka arkaya içim deneyimi sunuyor olması bir başka avantaj içeren yanlarından biridir. Bu sayede tütün içicileri farklı bir deneyimle karşı karşıya kalarak bu durumdan bir hayli keyif almaya başlamaktadır.

ILUMA, yeni nesil teknoloji harikası aynı yıl üretilmiş olan modellerden sadece biridir. 2021-2022’de pazara giren, dünyanın en popüler yanmaz ısı cihazlarının dördüncü nesli olan Iqos 4.0 olarak adlandırılır.

IQOS ILUMA ONE, başka bir düzeyde bir tütün ısıtma deneyimi sunuyor. IQOS ILUMA ailesinin teknolojisine sahip ve şarj başına 20 ardışık kullanıma sahip bir cep cihazı. Pratik hepsi bir arada tasarımı temizlik gerektirmez ve nerede olursanız olun günlük kullanım için mükemmeldir.

IQOS TEREA ısıtmalı tütün üniteleri ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Cihazınıza zarar verebileceğinizden,  Bu cihazlarda eski nesil teknolojiye sahip güncellenmeyen HEETS tütünü ile kullanmayınız.

Siparişleriniz

Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Vozolürünleri'nden Güven

içerisinde satın alabilirsiniz.

Haftanın İndirimli

Ürünleri Her zaman mevcuttur.

Hafta içi

09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

Bize 7/24

Mesaj atabilirsiniz.