IQOS 2.4 Plus Mat Siyah

Ek bilgi

SKU: f271710c9f6a

1,100.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

IQOS 2.4 Plus Mat Siyah, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen bir elektronik sigara cihazıdır. İşte genel özellikleri:

  1. Tasarım: IQOS 2.4 Plus, mat siyah renkte bir tasarıma sahiptir. Cihaz, ergonomik bir şekilde tasarlanmış olup, elde rahatlıkla kullanılabilir.
  2. Isıtma Teknolojisi: IQOS 2.4 Plus, PMI tarafından geliştirilen ve “ısıtma” olarak adlandırılan bir teknolojiyi kullanır. Bu teknolojide, tütün yerine özel olarak tasarlanmış ısıtılmış tütünün kullanıldığı HEETS adı verilen tütün stickleri kullanılır. Cihaz, tütünü yakmadan ısıtarak buharlaştırır ve bu sayede kullanıcıya aerosol bir karışım sunar.
  3. Şarj Edilebilir: IQOS 2.4 Plus, dahili bir bataryaya sahiptir ve şarj edilebilir bir cihazdır. Cihazın üzerinde yer alan şarj bölmesi sayesinde, kullanıcılar cihazlarını şarj edebilir ve kullanıma hazır tutabilirler.
  4. Hızlı Şarj: IQOS 2.4 Plus, hızlı şarj özelliğine sahiptir. Cihazı tamamen şarj etmek yaklaşık olarak ortalama 90 saniye sürer. Ayrıca, hızlı şarj özelliği sayesinde kullanıcılar cihazı daha kısa sürede şarj edebilirler.
  5. Otomatik Isıtma: Cihaz, kullanıcının tütün stickini yerleştirdikten sonra otomatik olarak ısıtma işlemine başlar. Isıtma işlemi tamamlandığında kullanıcıya uyarı verir.
  6. Kullanım Süresi: Tam şarjlı bir IQOS 2.4 Plus cihazı, ortalama olarak 20 kez kullanılabilir. Bu, kullanıcıların bir gün boyunca sigara ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlar. Daha sonra cihazı şarj etmek gerekmektedir.
  7. Bluetooth Bağlantısı: IQOS 2.4 Plus, Bluetooth bağlantısı özelliğine sahiptir. Kullanıcılar, IQOS Connect uygulamasını kullanarak cihazlarını kişiselleştirebilir, kullanım istatistiklerini takip edebilir ve diğer özelliklere erişebilirler.

Bu özellikler, IQOS 2.4 Plus’ın genel olarak sahip olduğu özelliklerdir.

Siparişleriniz

Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Vozolürünleri'nden Güven

içerisinde satın alabilirsiniz.

Haftanın İndirimli

Ürünleri Her zaman mevcuttur.

Hafta içi

09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

Bize 7/24

Mesaj atabilirsiniz.