IQOS 3 Duo Lacivert

Ek bilgi

SKU: 897e765e4af1

1,800.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

IQOS 3 Duo lacivert, . Tütünü yakmadan buharlı olarak üreten cihazlardan sadece biridir.

IQOS 3 Duo modelinden tek farklı renk olan bu ürün için taleplerin yoğun olmasından dolayı stoklarımızda oldukça yoğun tuttuk ve kampanyasını uzatma kararı aldık. Duo 3 Modelinde ışık ve kompakt bir tasarıma sahiptir, bu da onu taşımayı ve tutmayı kolaylaştırır. burada lacivert olarak satışa sunulan modelinden diğer renklerine de göz atabilirsiniz.

Isıtma Teknolojisinde yukarı da da belirttiğimiz modelin tasarım farklılığı olmadan buhar üreterek çalışmaktadır. Cihazı tutan ve şarj eden bir cep şarj cihazıyla birlikte gelir. Şarj cihazı, kendisinin yeniden şarj edilmesi gerekmeden önce cihazı birkaç kez şarj edebilir. Cihazın nispeten hızlı bir şarj süresi vardır.

IQOS 3 Duo Isıtma Sistemi

IQOS 3 ile yapılan her ısıtma seansı yaklaşık 6 dakika veya 14 nefes sürer, ardından kullanıma devam etmek için cihazın yeniden şarj edilmesi veya şarj cihazına takılması gerekir.

  1. Temizlik ve Bakım: IQOS 3, optimum performansı sürdürmek için düzenli temizlik gerektirir. Temizleme işlemi tipik olarak tütün kalıntısının ısıtma bıçağından ve tutucudan çıkarılmasını içerir.

 

Siparişleriniz

Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Vozolürünleri'nden Güven

içerisinde satın alabilirsiniz.

Haftanın İndirimli

Ürünleri Her zaman mevcuttur.

Hafta içi

09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

Bize 7/24

Mesaj atabilirsiniz.