IQOS Original Duo

Ek bilgi

SKU: 1444534615cd

1,700.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

IQOS Original Duo Özellikleri

IQOS Original Duo fiyatı, yeni olması ve kullanım kolaylığı sağladığı özellikleri ile değerlendirdiğinde oldukça uyguna gelmiş oluyor. Sizin için oluşturulan kampanyalar ile birlikte bu cihaza da çok iyi rakamlara sahip olabilme imkanınız var.

Cihazın merak edilen ve merak edilen, IQOS Duo ile arasında hangi farklılıklar var diye. Arkadaşlar aslında sadece holder sistemi farklı olan cihaz farklı tercihler amacıyla üretilmiştir.  Heets kartuşları ile kullanabilirsiniz.

IQOS Original Duo’nun Kullanımı

Original Duo, kompakt ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Original Duo sahibi, henüz tasarladığımız en küçük tutucu. Manyetik kilit, titreşim uyarıları diğer iqos fiyatı ile değerlendirildiğin de oldukça uygun olarak değerlendiriliyor.

IQOS Original Duo, sigara içenlerin bu cihaza geçişini kolaylaştırmak için yeni özelliklerle tasarlanmıştır. Duo, şu anda piyasada bulunan IQOS cihazları arasında en hızlı ve en güçlü özelliklere sahiptir. Tutucuyu şarj etmek zorunda kalmadan art arda iki kullanım sağlar. Ayrıca, tutucu şarj süresi farklı seçeneklerde  arayan kullanıcılar için ideal bir tercih olabilir.

Siparişleriniz

Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Vozolürünleri'nden Güven

içerisinde satın alabilirsiniz.

Haftanın İndirimli

Ürünleri Her zaman mevcuttur.

Hafta içi

09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

Bize 7/24

Mesaj atabilirsiniz.