IQOS İluma Prime

Ek bilgi

SKU: ebe728b879c1

4,700.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

IQOS Iluma Prime Özellikleri

İQOS ILUMA PRİME en son üretilen model olurken, yüksek bir teknolojiye sahiptir. Bıçaksız indüksiyonlu teknolojiye sahip ürün olarak kullanılmaktadır. Doğal olarak böyle bir özelliğe sahip olması da diğer ürünlerden ayrılmasına neden oluyor. Tütün ısıtılması için endüksiyon kullanımı yapılırken bu durum temizlik ihtiyaçlarının son bulmasını sağlamaktadır. Tütün kullanacak kişiler her seferinde temizlik ile uğraşmak zorunda kalmayacaktır. Bu sorunu ortadan kaldıran teknoloji ile birlikte artık bu cihazda daha sağlıklı kullanım ile birlikte keyfini üst düzeyde yaşayacak bir yapısına sahip olmasından dolayı verim, zaman kaybı ve zahmet gibi tüm olumsuzlar rafa kaldırılmış olacak.

IQOS ILUMA PRİME Nasıl kullanılır

ILUMA Prime nasıl kullanılır, sorusu doğal olarak yeni bir ürün olmasından dolayı oldukça yoğun gelmektedir. Soruları araştırmalarımız sonucu belirli kaynaklardan toplayıp kendi kaynaklarımızca cevaplandırdığımızı ve bu cevaplardan doğacak her türlü soruyu yorum kısmından yöneltebilirsiniz

IQOS PRIME ILUMA™ nasıl kullanılır sorusunun cevapları;

  1. Cihazın üst kısmında yer alan düğmeye uzun süreli şekilde basılı tutmalısınız
  2. Işık kontrolünü yaparak kapalı ya da açık olduğunu görebilirsiniz
  3. yalnızca TEREA  çubuklarıyla kullanabilirsiniz.
  4. İki ışık görürseniz cihazın tamamen şarj olduğunu belirtir.
  5. Tam dolması için beklemeniz gereken süre ortalama 2 saattir.

IQOS PRIME ILUMA™ Kullanımı

İQOS ILUMA PRİME kullanımı, Özellikle işin tat kısmı da kullanıcılar açısından son derece önemlidir. Seçim yapmadan önce almak istediğiniz çubukların aroma tatlarını ve nikotin oranlarını incelemeniz yararınıza olacaktır. Herhangi bir sorun yaratılmadan güvenle ürünün kullanılabilmesi ve ağızda bıraktığı tadın sizi rahatsız etmesini istemiyorsanız bu konuda dikkatli olmalısınız.

İQOS İLUMA TEREA, tatları çeşitleri bol olan tütün modelidir. Burada kendi damak zevkinize uygun olan seçimi yapabilirsiniz. Dengeli bir şekilde ısıtma işlemi gerçekleşmiş olduğundan dolayı tütünün tadını bozmadan uzun süreli nitelikli kullanım sağlar. Cihazdaki geliştirilmiş olan özellikleri sayesinde tadın pürüzsüz ve eşit oranda dağılmasına yardımcı olur. Herhangi bir istemediğiniz tat kaybı gibi olumsuz sorunlara yer vermez. Ayrıca imal edilen farklı türden modelleri olduğundan dolayı zevke göre seçim yapabilirsiniz.

Bıçaksız Isıtma Teknolojisi

Isıtma sistemini ilk çıkaran ve geliştirmeye devam eden teknoloji şirketi Tütün yapraklarını yakarak kalıntı bırakmayan, ısıtma teknolojisine başvuran eşsiz bir ürün modeli daha sunmayı başarmıştır. Genelde kullanıcılar tarafından en fazla şikayet edilen konulardan biri de kırılgan bıçak kullanımı oluyordu. Yeni nesil cihazlarda bu sorun tamamen ortadan kalktı.

IQOS ıluma prime fiyat konusun da da oldukça uygun ve günün şartlarında en ideal cihaz modelidir. Yalnızca sunacağı performans özellikleri değil diğer yandan güvenli, kolay bir yeni nesil tütün teknolojisi istiyorsanız başvurmalısınız.

Akıllı Çekirdek İndüksiyon Sisteminin Avantajları

  • Temizleme gerektirmez, kalıntı bırakmaz
  • Daha az koku
  • Daha iyi tat, hatta ısı için
  • bıçak yok

 ILUMA PRİME TEREA  tütün aroma kampanyası

Siparişleriniz

Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Vozolürünleri'nden Güven

içerisinde satın alabilirsiniz.

Haftanın İndirimli

Ürünleri Her zaman mevcuttur.

Hafta içi

09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

Bize 7/24

Mesaj atabilirsiniz.