IQOS 2.4 Plus Edition Elektronik Sigara

Ek bilgi

SKU: 729957290c57

1,350.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

IQOS 2.4 Plus Edition

IQOS’nun son teknoloji ürünü, 350 ° C’ye kadar yakmadan ısınmasını sağlıyor. IQOS 2.4 Plus, ısıtmalı dumansız tütün üniteleri ( HEETS veya HeatSticks) için özel olarak tasarlanmıştır. Dumansız sigara, ikinci nesil bir buharlaştırıcıya çok benziyor, ancak modern elektronik sigaralardan işlevsellik açısından çok farklıdır.

Nikotinli e likitler yerine, gerçek tütünün yüksek sıcaklıklarda ısıtılan, ancak yanmayan küçük Marlboro sigaraları şeklinde kullanır. “HeatSticks” olarak adlandırılan minyatür sigaralar, üzerinde Marlboro ismi yazılı olan filtreyi dışarıda bırakarak IQOS ısıtma cihazına yerleştirilir. Tütün sigaraları yaklaşık 800 santigrat derecede yanar, ancak IQOS tütünü sadece 350 dereceye kadar ısıtır, bir tütün aromalı buharı verir, ancak duman ve katran yoktur.

IQOS 2.4 Plus, önceki modellerin geliştirilmiş bir versiyonudur ve bazı farklılıklara sahiptir.

İşte IQOS 2.4 Plus’ın önceki modellere göre bazı farklılıkları:

 • Tasarım: IQOS 2.4 Plus, önceki IQOS modellerine göre hafif bir şekilde yeniden tasarlanmıştır. Daha ergonomik bir tutuş sağlayacak şekilde optimize edilmiş bir şekle sahiptir.
 • Isıtma süresi: IQOS 2.4 Plus, önceki modellere kıyasla daha hızlı bir ısınma süresine sahiptir. Bu, kullanıcılara daha kısa sürede kullanıma hazır olma imkanı sunar.
 • Dayanıklılık: IQOS 2.4 Plus, daha dayanıklı bir yapıya sahiptir. Özellikle düşmelere ve darbelere karşı daha iyi koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
 • Sıcaklık kontrolü: IQOS 2.4 Plus, ısıtma işlemi sırasında daha hassas bir sıcaklık kontrolüne sahiptir. Bu, tütünün daha tutarlı bir şekilde ısınmasını sağlar ve kullanıcıya daha tutarlı bir deneyim sunar.
 • Şarj süresi: IQOS 2.4 Plus’ın şarj süresi, önceki modellere göre daha kısa olabilir. Bu, kullanıcıların cihazlarını daha hızlı bir şekilde şarj edebilmelerini sağlar.

Bu farklılıklar, IQOS 2.4 Plus’ın önceki modellere göre performans, kullanım kolaylığı ve dayanıklılık açısından geliştirildiğini göstermektedir. Ancak, belirli özellikler ve iyileştirmeler ürünlerin versiyonlarına bağlı olarak değişebilir,

IQOS Sigara Nasıl Çalışır?

 • IQOS , üç ana bileşene sahip bir tütün ısıtma sistemidir – ısıtmalı tütün birimi ( HEETS veya HeatSticks olarak adlandırılır ), bir IQOS Sigara ve bir kutu şarj cihazı.
 • IQOS’u kullanmak için, bir tüketici ısıtılmış tütün ünitesini elektronik olarak kontrol edilen bir ısıtıcı içeren IQOS Sigaraya yerleştirir.
 • IQOS Sigarayı açmak için düğmeye basar ve daha sonra, ısıtılmış tütünün tadını çıkarmak için, ısıtılan IQOS Sigarayı çekebilir. Isıtmalı tütün birimi bittiğinde, tüketici onu IQOS Sigaradan çıkarır ve daha sonra çöp bidonuna güvenle atılabilir. Tüketici gerektiğinde, IQOS Sigara cihazını şarj kutusuna takarak şarj eder.

IQOS 2.4 Plus Limited Edition Kutu İçeriği:

 • 1 x IQOS Blue Holder
  1 x IQOS Blue Cep Şarjı
  1 x IQOS Temizleme Cihazı
  1 x IQOS Temizleme Çubukları
  1 x USB Şarj Kablosu
  1 x IQOS Duvar Adaptörü
  Kullanım Klavuzları

Bakınız: https://www.esigaraduman.com/iqos-2-4/

Siparişleriniz

Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Vozolürünleri'nden Güven

içerisinde satın alabilirsiniz.

Haftanın İndirimli

Ürünleri Her zaman mevcuttur.

Hafta içi

09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

Bize 7/24

Mesaj atabilirsiniz.