IQOS 3 Duo + 5 Paket Heets Kampanya

Ek bilgi

SKU: a22187b6599a

1,980.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

IQOS 3 DUO ve yanında 5 paket heets, Herhangi bir cihazınız yok ve alternatif bir yöntem ile sigaradan kurtulmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız bu muhteşem kampanyayı kaçırmayın. Her hangi bir stok sorunu olmadan yıl sonuna kadar geçerli olan bu kampanya da sadece döviz kurlarında olabilecek değişiklerden dolayı fiyat değişikliği yapılabilir. Bu nedenle elinizi hızlı tutmanız da ve bu harika iki seti sahip olma fırsatını kaçırmamanızı öneriyoruz.

Ayrıca kampanyayı oluşturma sebebimiz siz değerli müşteri potansiyeli taşıyan kişilerin bizlere ulaşarak kampanya önerisinde bulunması ile oluşturulmuştur.

Kampanya kapsamın da sahip olmak istediğiniz cihaz modelinin rengini dilerseniz sipariş notunuz da belirtebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz HEETS çubukları sizlerin dilediği aroma tadında ve nikotinli ya da nikotinsiz olarak seçenekleri ile gönderilmektedir.

Siparişleriniz

Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Vozolürünleri'nden Güven

içerisinde satın alabilirsiniz.

Haftanın İndirimli

Ürünleri Her zaman mevcuttur.

Hafta içi

09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

Bize 7/24

Mesaj atabilirsiniz.