IQOS 3 Multi Limited Edition

Ek bilgi

SKU: 364a7b485728

1,900.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

IQOS 3 Multi Limited Edition Özellikleri

IQOS 3 Multi, tütün ürünlerinin ısıtılarak kullanıldığı bir elektronik sigara cihazıdır.  Geliştirilmiş yeni nesil teknolojisi kullanılıyor olsa da günümüz de üretilmiş olan ve performans bakımından kullanıcılarını oldukça memnun eden diğer 3 serisi duo 3 ile arasında pek fark olduğu söylenemez. Kasa olarak daha keskin hatlara sahip olan ve temizleme gereksinimi devam eden cihaz modelidir.

IQOS 3 Multi Limited Edition, kullanıcılara ardışık olarak birden fazla tütün ısıtma oturumu sunar. Böylece cihazınızı tekrar tekrar şarj etmek zorunda kalmadan daha fazla seans elde edebilirsiniz.

Hızlı Şarj: IQOS 3 Multi, hızlı şarj özelliğine sahiptir. Tamamen şarj edilmiş bir cihaz, ardışık olarak 10 kullanım seansı sağlayabilir.

Kompakt Tasarım: Cihaz, taşınabilirlik açısından tasarlanmıştır ve kolayca ceplerde veya çantada taşınabilir. Kullanımı kolay olan ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Tütünü daha üst düzeyde ısıtmaya yardımcı olduğundan dolayı pratik bir kullanım sağlamaktadır. Ürünün içeriden tütün ısıtan özelliğe sahip olması dumansız teknolojiyi ortaya çıkarmasına neden olmuştur. Ürünün piyasaya sürülmesinden sonra göstermiş olduğu yüksek performans, kullanıcılarında memnun kalarak kullanmasına neden olmaktadır.

Siparişleriniz

Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Vozolürünleri'nden Güven

içerisinde satın alabilirsiniz.

Haftanın İndirimli

Ürünleri Her zaman mevcuttur.

Hafta içi

09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

Bize 7/24

Mesaj atabilirsiniz.