IQOS Iluma Prime Oasis Limited Edition

Ek bilgi

SKU: 2c5cf1613f66

5,200.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

IQOS Iluma Prime Edition Özellikleri

IQOS Iluma Prime Oasis Limited Edition, Özel tasarımla hazırlanan ürün, kullanıcılar tarafından en önemli sorunun ortadan kalkmasıyla birlikte oldukça beğenilmiştir. IQOS Iluma, bıçaksız imal edilmiş olmasından dolayı temizlikle uğraştırmaz. Kullanımı zahmetsiz olmasından dolayı tütün içicileri tarafından da memnuniyetle kullanılmaktadır. Eğer ki yaşamınızda dumansız bir ortam olmasını istiyorsanız o halde yeni nesil tütün ısıtıcı ürünü kullanmalısınız.

Tütünü yakmaması ürünün en avantajlı yanlarından biridir. Tütün yapraklarını içerisindeki ısı teknolojiyle ısıtarak keyifli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Her yönden avantajlı olması, kullanıcılarında memnuniyetle kullanmasını sağlıyor.

İqos İluma Prime Limited Edition

ILUMA Prime Limited Edition Kullanımı

Performans açısından incelendiğinde beklentileri karşılayan bir üründür. Gerek kullanıcıya sunmuş olduğu performansı gerekse de fiyatıyla mutluluk yaratmaktadır. Elektronik sigara kullanıcılarına farklı bir tütün deneyimi sunacak ürünü hemen satın alarak kullanabilirsiniz.

İqos İluma kullanımı yapacak olanlar her bir detayı da öğrenme ihtiyacında olabiliyor. Bu nedenle ürünle ilgili özelliklerin neler olduğu kısmına geldiğimiz zaman;

Tütün yapraklarının içeriden ısıtılmasını sağlayan dumansız bir teknolojidir
Orjinaldir
Temizlik gerektirmez
Kullanım kolaylığı sağlar
Keyifli bir tütün kullanımı sunar

Tüm bu bünyesinde barındırmış olduğu avantajlı yanları sayesinde son zamanda en sık kullanılmaya başlanan modellerden biri olmuştur.

IQOS ILUMA Prime, IQOS ILUMA olarak iki farklı Modelde üretilmiştir.

Kullanıcıların farklı tipteki ihtiyaç ve zevkleri için geniş bir seçenekleri bulunur. İsteğe göre standart ya da diğer modellerini tercih edebilirsiniz. Bıçaklı ve bıçaksız olmak üzere farklı özelliklerde tasarlanan modelleri yer almaktadır. Özellikleri yanı sıra cihazın sınırlı üretim versiyonlarından biri olması dolayısıyla özel renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Bıçaksız olanları kullanıcılar tarafından çok fazla rağbet edildiği gerçektir. Çünkü bıçaksız olması temizlik zahmetinden kurtulmanıza neden olmaktadır. Tam aksine tütün kullanımı çok daha keyif içerisinde yapmanızı sağlamaya yardımcı olacaktır. Kullanıcıların yaşam tarzları baz alınarak uygun olacak şekilde geliştirilmiş ürünü güvenle kullanabilirsiniz.

ILUMA Teknolojisini Tercih Etmenin Avantajları

Şimdiye kadar ki başvurulan teknolojiye fark atacak özelliğe sahiptir. ILUMA avantajları çok fazla olduğundan dolayı kullanırken memnun kalmanıza neden olacaktır. Seçenek olarak birden farklı şekilde üretilmiş olması, her zevke hitap etmesine neden olmaktadır. Elektronik sigara kullanıcıları sadece pratik kullanımla ilgilenmez. Tüm bunların yanında bir de tat keyfini doruklarda yaşamak istemektedir. Isıtılarak aktarılacak olan çubuktan çubuğa tütün lezzeti oldukça iyi düzeydedir. Böylelikle tütün ihtiyaçlarını karşılayacak olanlar damak zevkine hitap edecek bir tat almaya başlayacaklardır.

IQOS Iluma Prime Oasis Limited Edition fiyatı, açısından da beklenen avantajı en iyi şekilde sağlayan bir ürün özelliğine sahiptir. Öyle ki bu ürünü kullanacak kişiler yüksek bir ödeme yapmak zorunda kalmaz.

Bütçenize uygun olan bir model bulamıyorsanız ILUMA TEREA kampanyası ilginizi çekebilir.

IQOS ILUMA TEREA Tütünleri ile çalışır.
Dumansız bir yaşam alanı içerisinde yer almak son derece önemlidir. Tamda bu esnada konforlu bir tütün kullanımı sağlayan ürünlerden biri olmayı başarmıştır. Yeni nesil teknolojilerden biri olarak özel tasarlanmış bir sistemdir. Terea neye yarar diye merak edenler için şu şekilde özelliklerini sıralamamız mümkündür;

ILUMA PRİME Modeli versiyonudur.
Pratik bir kullanım imkanı sağlar
Temizlikle uğraşmanıza gerek yoktur
Bol buhar sağlar ve çubuktan çubuğa keyif alacağınız bir lezzeti aktarır

ILUMA Modellerinin tümü ısıtma sistemi ile aktif edilir. Bu özelliklere sahip olması tütün kullanıcıları tarafından memnun kalarak kullanılmasını sağlamaktadır. Tütün kullanımlarını temiz, dumansız, pratik bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak en iyi yeni nesil tütün ısıtıcı teknolojisidir.

Siparişleriniz

Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Vozolürünleri'nden Güven

içerisinde satın alabilirsiniz.

Haftanın İndirimli

Ürünleri Her zaman mevcuttur.

Hafta içi

09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

Bize 7/24

Mesaj atabilirsiniz.