IQOS Iluma Prime Neon Limited Edition

Ek bilgi

SKU: 5525a2d41925

5,200.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

IQOS Iluma Prime Neon Limited Edition

IQOS ILUMA Neon Limited edition Sınırlı versiyon üretimine devam ettiği farklı bir ürün modeli daha karşınızda. Bu ürün, her iki dünyanın da en iyisini isteyen ciddi kullanıcılar için tasarlanmıştır. Hala aynı harika lezzeti sunan şık ve şık bir cihazdır. Bir bakışta çakmak gibi görünür ama bundan çok daha fazlasıdır. Kendi sistemine sahip olan ve başka hiç bir yerde ulaşamayacağınız ısıtma sistemine sahip cihazdır.  Farklı yapısı ve görseli ile renk farklılığı olsun isteyenler için sınırlı sayıda üretimi olan cihazlardan biridir. En beğenilen özelliklerinden biri de sesli olarak cihaza komut vererek kendini ısıtmasını söyleyebilirsiniz.

IQOS ILUMA PRIME NEON Ne Kadar Güvenilir

IQOS Iluma Neon, sigara içenlere geleneksel tütüne bir alternatif sunmak için oluşturulmuş yeni bir yeniliktir. İndüksiyon teknolojisine sahip bu yeni ısıtmalı tütün, sigara içenlere daha etkili ve daha temiz bir ikame sağlamayı vaat ediyor. Buradaki fikir, endüksiyonlu ısıtmanın daha temiz ve daha güvenli bir deneyim sunacağıdır. İndüksiyonlu ısıtma, ateş kullanmadığı için tütün içmek için kullanılan geleneksel ısıtma yöntemlerinden farklıdır. IQOS Iluma Prime, tütün içmenin daha güvenli ve daha etkili bir yoludur.

IQOS ILUMA PRIME, Çeşitli Renklerle Sunulmaktadır

Iluma Neon Prime farklı renklerde üretilmiş olan Şehirde bir gece veya kumsalda bir gün gibi çeşitli ruh halleri için tasarlandılar. Şirket, ürün yelpazesine Obsidian Black, Jade Green, Gold Khaki ve Bronzed Taupe gibi yeni renkler ekledi.

Siparişleriniz

Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Vozolürünleri'nden Güven

içerisinde satın alabilirsiniz.

Haftanın İndirimli

Ürünleri Her zaman mevcuttur.

Hafta içi

09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

Bize 7/24

Mesaj atabilirsiniz.