Saltica 10000 Ekranlı Puff Tiger Blood

Ek bilgi

SKU: d0d67e97fc3a

495.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

Saltica 10000 Ekranlı Puff Tiger Blood, buhar keyfinizi en üst seviyeye taşımanızı sağlayacak bir ürün olarak Buhar Uzmanı’nda sizlerle buluşuyor. Bu kullan at elektronik sigara, hem şık tasarımı hem de kaliteli buharı ile dikkat çekiyor. Eşi görülmemiş miktarda buhar ve hoş lezzeti ile Puff Tiger Blood; buhar baş ağrısı, öksürük ve nefes almayı zorlaştıran etkilerden sizi az çok korur.

Saltica 10000 Ekranlı Puff Tiger Blood’ün ekranlı özelliği, kullanıcılarına ürünle ilgili detaylı bilgi sağlar. Ne kadar buhar çektiğiniz, ne kadar enerji tükettiğiniz, sigaranın durumu ve ne zaman doldurmanız gerektiği gibi detayları ekranından takip edebilirsiniz. Hızlı ve kullanıcı dostu olan bu ürün, her türlü ortamda rahatlıkla kullanılabilir.

Saltica 10000 Ekranlı Puff Tiger Blood Nedir?

Saltica 10000 Ekranlı Puff Tiger Blood, yüksek kaliteyi bir araya getiren bir elektronik sigara modelidir. Kullan at özelliği ile pratik kullanım kolaylığı sağlar ve ekranlı tasarımı sayesinde kullanıcılarına ürün hakkında detaylı bilgi verir. Teknik özelliklerine geçmeden önce belirtmekte fayda var; bu ürün tüm uluslararası standartların onayını alarak üretildi ve Saltica markası tarafından kalitesi onaylandı.

Saltica 10000 Ekranlı Puff Tiger Blood Teknik Özellikler

 • 1000mAh Dahili Batarya
 • Ekran Özelliği
 • Kullan At
 • 10000 Çekim Hakkı
 • Bu ürünle ilgili en önemli teknik özellikler bu şekildedir. Bu teknik özellikler, ürünün kullanıcılarına hem uzun ömürlü kullanım hem detaylı bilgi sahibi olma imkanı sağlar.

  Kullanım Amacı

  Saltica 10000 Ekranlı Puff Tiger Blood, ilk olarak sigara kullanıcılarına alternatif bir çözüm sunmak amacıyla üretilmiştir. Ancak hoş aroma tatları ve kaliteli buharı ile bu ürün her yaş grubuna hitap eder. İster dışarı çıkarken, ister evinizde otururken bu ürünü kullanabilirsiniz.

  Editörün Yorumu

  Aslında baktığınızda, Saltica 10000 Ekranlı Puff Tiger Blood’u benzersiz kılan noktaların başında gelişmiş özellikler geliyor. Kişisel deneyimlerime göre, ekranlı özellik çok kullanışlı ve faydalı. Üstelik buharının kalitesi de oldukça tatmin edici. Ürünün genel olarak kullanımı kolay ve hoş aromaları bulunmaktadır.

  Saltica 10000 Ekranlı Puff Tiger Blood Kapıda Ödeme ile Satın Al

  Buhar Uzmanı platformunda, Saltica 10000 Ekranlı Puff Tiger Blood ürününü kapıda ödeme hizmeti ile satın alabilirsiniz. Ürünü satın almak için hemen sipariş verebilir ve Türkiye’nin her yerinde bir, en geç iki gün içinde teslim alabilirsiniz. Üstelik bu ürünü satın alırken, aklınıza takılan her türlü sorunu doğrudan bizlere iletebilir tepeden tırnağa destek alabilirsiniz. Biz Buhar Uzmanı olarak her zaman sizin memnuniyetinizi esas alıyoruz.

  Siparişleriniz

  Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

  Vozolürünleri'nden Güven

  içerisinde satın alabilirsiniz.

  Haftanın İndirimli

  Ürünleri Her zaman mevcuttur.

  Hafta içi

  09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

  Bize 7/24

  Mesaj atabilirsiniz.