Saltica 10000 Ekranlı Puff Pina Colada

Ek bilgi

SKU: bbe87511ac66

495.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

Saltica 10000 Ekranlı Puff Pina Colada; egzotik kokteyl deneyimi yaşatan, yüksek kaliteli bir elektronik nargile olarak karşımıza çıkar. Sahip olduğu modern tasarım ve fonksiyonel özellikler sayesinde, elektronik nargile kullanıcılarının tercih ettiği bir üründür. Saltica markası, elektronik nargile sektöründe kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile tanınan bir isimdir. 10000 puff kapasitesi ve geniş ekranı ile bu ürün, kullanıcı dostu bir deneyim sunar.

İster evin rahat ortamında, ister dışarıda bulunan bir toplulukla; Saltica 10000 Ekranlı Puff Pina Colada, keyifli ve kaliteli bir deneyim yaşatır. Bu ürünün kapıda ödeme seçeneği ile satın alınabilmesi ve Türkiye genelinde kargo hizmeti ile evinize kadar getirilmesi, müşteri memnuniyeti açısından önemli bir avantaj sağlar.

Saltica 10000 Ekranlı Puff Pina Colada Nedir?

Saltica 10000 Ekranlı Puff Pina Colada, içerisinde tropikal Pina Colada aroması bulunan bir elektronik nargile ürünüdür. 10000 puff kullanım hakkı sunan bu nargile ile uzun süreler boyunca keyif yapabilirsiniz. Ürünün ekranında, kalan puff miktarını görüntüleyebilir, böylece ne zaman yenilemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Tüm bu özelliklerine ek olarak, Saltica 10000 Ekranlı Puff Pina Colada gerekli sağlık ve güvenlik sertifikalarına sahip bir üründür.

Saltica 10000 Ekranlı Puff Pina Colada Teknik Özellikler

• Puff Kapasitesi: 10000 puff
• Ekran: Geniş, okunabilir ekran
• Aroma: Tropikal Pina Colada
• Sertifikalar: Gerekli sağlık ve güvenlik onaylarına sahiptir

Kullanım Amacı

Saltica 10000 Ekranlı Puff Pina Colada, kullanıcılarına keyifli ve kaliteli bir elektronik nargile deneyimi sunmayı amaçlar. Hem ev eğlencelerinde, hem de dışarıda arkadaşlarınızla eğlenirken ideal bir tercih olan bu ürün, geniş ekranı ile kullanım kolaylığı sağlar.

Editörün Yorumu

Saltica 10000 Ekranlı Puff Pina Colada, müşteriler tarafından oldukça olumlu geri bildirimler alan bir üründür. Geniş ekranı ve 10000 puff kullanım kapasitesi, kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Ayrıca tropikal Pina Colada aroması ile adeta bir tatil havası yaşatıyor. Genel olarak, Buhar Uzmanı’nın sunduğu bu ürünü rahatlıkla önerebilirim.

Saltica 10000 Ekranlı Puff Pina Colada Kapıda Ödeme ile Satın Al

Saltica 10000 Ekranlı Puff Pina Colada’yı Buhar Uzmanı’nın web sitesinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine hızlı kargo seçeneği ile ürününüzü 1-2 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile de satın alabilirsiniz. Mutlak memnuniyetiniz için Buhar Uzmanı her zaman yanınızda.

Siparişleriniz

Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Vozolürünleri'nden Güven

içerisinde satın alabilirsiniz.

Haftanın İndirimli

Ürünleri Her zaman mevcuttur.

Hafta içi

09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

Bize 7/24

Mesaj atabilirsiniz.