IQOS Originals ONE

Ek bilgi

SKU: 22d997f423f1

2,100.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

IQOS ORIGINALS ONE

IQOS ORIGINALS ONE, güçlü bir bataryaya ve tutucu ve şarj cihazına ayrılmayan kompakt bir gövdeye sahip ORIGINALS ONE fiyatı ile de tercihler arasına girebilen bir cihaz modeli olabilir.

IQOS ORIGINALS ONE ‘a kullanıcı yorumu olarak bakalım.

IQOS ORIGINALS ONE nedir?

IQOS ORIGINALS, hepsi bir arada yeni bir mono cihazdır. Diğer IQOS tütün ısıtma sistemleri ile aynı çalışma prensibine sahiptir. HeatControl teknolojisi sayesinde cihaz, çubuktaki tütünü ısıtır (seramik bir bıçak kullanarak). Yanma olmadan ısıtma sonucunda duman değil, tütün aerosolü oluşur.

IQOS tütünü yakmayıp ısıttığı için katran salmaz. Bunun yerine, reçinelerden temelde farklı olan ve önemli ölçüde daha düşük seviyelerde zararlı kimyasallar içeren bir aerosol kalıntısı oluşturur.

iqos sigarası genel olarak bu cihazın da içinde olduğu ürünleri ısıtma sistemi ile kullanır. (nikotin) seviyelerinde kullanmak istediğiniz seviye ile birlikte dumansız olarak buharlı sistemdir.

Önemli Bilgi: Bu mutlaka %95’lik bir risk azalmasına eşit değildir. IQOS tüm riskleri dışlamaz..

Tasarım ve işlevsellik diğer IQOS cihazlarından farklıdır: ORIGINALS ONE geleneksel tutucu ve şarj cihazı ayrımına sahip değildir. IQOS’u uzun süredir kullananlar muhtemelen yeni bir cihaz gibi görünen ve aynı zamanda yekpare bir tasarımlara sahip olan iqos 3 duo orjinals cihazını hatırlarlar. Gerçekten de, IQOS ORIGINALS ONE‘ın 20 çubukluk (10 yerine) pil, kalan nefesleri sayan bir gösterge, güncellenmiş bir tasarım ve yeni renkler ile önemli ölçüde yükseltilmiş bir MULTI olduğunu söyleyebiliriz.

Siparişleriniz

Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Vozolürünleri'nden Güven

içerisinde satın alabilirsiniz.

Haftanın İndirimli

Ürünleri Her zaman mevcuttur.

Hafta içi

09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

Bize 7/24

Mesaj atabilirsiniz.