IQOS Terea Regular

Ek bilgi

SKU: 40245d36728a

1,550.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

IQOS Terea Regular Tütün Aroması

IQOS Terea Regular aroması hakkında detaylı bir inceleme sunacağız. IQOS, sigarayı geleneksel yakma yönteminden farklı olarak ısıtma prensibiyle çalışan bir cihazdır. Bu yeni nesil ürün, sigara içimi deneyimini yeniden tanımlamak için tasarlanmıştır. IQOS Terea Regular ise, IQOS cihazı için özel olarak geliştirilen bir tütün aromasıdır. Şimdi, IQOS Terea Regular hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

IQOS Terea Regular Aroması: Detaylı İnceleme

IQOS Terea Regular aroması, sigarayı deneyimlemek isteyenler için bir seçenek sunar. Tütün yapraklarının özenle seçildiği ve işlendiği bu özel aroma, kullanıcılara zengin ve doyurucu bir tütün tat sunar. Aynı zamanda, IQOS Terea Regular aroması, dumanın içerisinde bulunan ve sigaranın zararlı etkilerinden sorumlu olan birçok zararlı maddeyi en aza indirir. Bu sayede, kullanıcılar geleneksel sigaraya kıyasla daha az zararlı maddelere maruz kalır.

Terea Regular aroması, kullanıcıların tercihlerine hitap eden farklı nicotin seviyeleri sunar. Bu sayede, kullanıcılar daha düşük nicotin seviyesi tercih edenlerden, daha yüksek nicotin seviyesi tercih edenlere kadar geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir. IQOS Terea Regular aroması, kullanıcılara tütün tadının yanı sıra tatmin edici bir nikotin hiti sunar. Bu da, sigara içmek isteyenler için ideal bir seçenek haline getirir.

Siparişleriniz

Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Vozolürünleri'nden Güven

içerisinde satın alabilirsiniz.

Haftanın İndirimli

Ürünleri Her zaman mevcuttur.

Hafta içi

09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

Bize 7/24

Mesaj atabilirsiniz.