IQOS 3 Multi Beyaz

Ek bilgi

SKU: 07521ba60a15

1,400.00

• Ürün hakkında sorularınız için WhatsApp logosuna dokunup bize mesaj gönderebilirsiniz.

• Ürünler kapalı kutu ve orijinal karekodludur. %100 Orijinal ürünlerdir. • Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz. • MNG Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 günde ulaşmaktadır.

Açıklama

IQOS MULTİ 3 Beyaz Renk

IQOS MULTİ 3 Beyaz Tutucu, aynı anda iki HeetS içmenize izin verir ve aynı anda tutucu, normal IQOS 3’e kıyasla normal şarj süresinin ilk yarısı için ücretlendirilir. dilerseniz farklı renk ve modele sahip olan ve bir üst seviye diyebileceğimiz IQOS DUO 3 Modelini deneyebilirsiniz.

Philip Moris, bugün başka bir gölgede IQOS 3 kit kadife gri – çiftin yeni modelini sundu. Tutucu, bir an gecikmeden iki Heet içmenize izin verir ve aynı anda, standart Multi 3 incelemesinde, normal suçlama süresinin ilk yarısında tutucudan ücret alınır.

IQOS 3’ün öne çıkan yeni özellikleri

IQOS 3 Multi, daha küçük ve ergonomik bir plana sahiptir. IQOS Sigarası güvenilirliğini ve güvenliğini artırmak için yeni ProtectPlus™ çerçevesiyle yükseltilir (sersemletme engelleme, yürütme testleri, daha uzun pil ömrü ve iyileştirilmiş ısıtma odası).

Planladığımız en küçük tutucudur. Çekici kilit, titreşimli alarmlar ve 2.4 Plus‘a kıyasla %15 daha hızlı şarj ile basit damla ekleme ile kullanabilirsiniz.

Boyutları:

Tutucu: Çap: 14,42 mm, Yükseklik: 92,27 mm

Cep Şarj Cihazı: Genişlik: 46,3 mm, Derinlik: 22,88 mm, Yükseklik: 114,68 mm

Siparişleriniz

Ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Vozolürünleri'nden Güven

içerisinde satın alabilirsiniz.

Haftanın İndirimli

Ürünleri Her zaman mevcuttur.

Hafta içi

09:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz

Bize 7/24

Mesaj atabilirsiniz.